BŪRIMAI TARO KORTOMIS

Kartomantija – ateities būrimas Taro kortomis – tai visapusiškas būdas atskleisti savo praeitį, dabartį ir ateitį. Kortos gali parodyti esminius dalykus ir atsakyti į klausimus.

Taro kortų kaladę sudaro 78 kortos – 22 Didieji arkanai ir 56 Mažieji arkanai. Šios kortos Europoje pasirodė apie 1200 metus. Yra visokių legendų apie jų kilmę, bet niekas negali tiksliai nustatyti iš kur jos kilusios. Taro kortos yra siejamos su keturiomis stichijomis, su Kabala, su numerologija ir kt.

XX a. pradžioje K.G. Jungas, studijuodamas Taro, priėjo išvados, kad Taro Didieji arkanai atitinka pagrindinius archetipus, kuriančius pagrindinius žmogaus elgesio modelius.

BŪRIMAI LENORMAND KORTOMIS

Šios kortos ne tik atskleidžia artėjančius įvykius, bet ir paaiškina gilesnius dalykus – žmonių tarpusavio santykius, meilės ryšius bei jausmus. Būrimo principas yra gana paprastas. Mūsų ateitis dažnai priklauso nuo dabarties minčių ir poelgių, kiekvienas žmogus nesąmoningai supranta ir, negalvodamas apie tai, nuolat pranašauja arba numato savo netolimą ateitį. Tačiau, kuo ateitis tolimesnė bei kuo planuojamas veiksmas sudėtingesnis, tuo daugiau faktorių jį veikia ir tuo neaiškesnis atrodo galutinis rezultatas.

Kaip pasakytų žinomas žmogaus pasąmonės tyrinėtojas K. G. Jungas, kortų simbolika atskleidžia pasąmonėje slypinčią informaciją ir priverčia mus suklusti, būti budriems, įsiklausyti į savo intuiciją, kuri neklysta.

Būrėja, kortų pagalba, padeda besiburiančiam susivokti savo pasąmonėje ir esamoje situacijoje bei tiksliau planuoti ateitį. Būrėja nepateikia galutinių sprendimų, bet padeda nukreipti besiburiančio žmogaus mąstymą tam tikra linkme, leidžiančia pačiam vadovautis savo intuicija ir daryti išvadas.

NUMEROLOGIJA

Numerologiją galima būtų pavadinti tiksliuoju mokslu apie skaičius, raides ir jų sąveiką. Tai būdas, kuriuo remiantis skaičiai naudojami žmogaus gabumams, polinkiams bei charakterio bruožams apibūdinti.

Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus gimsta (gimimo data) arba vėliau susiduria gyvenime, vienaip ar kitaip jį veikia ir įtakoja. Panaudojus gimimo datos skaičius, galima sužinoti apie žmogaus ateitį. Taip pat, iš vardo ir pavardės raidžių, jas pavertus atitinkamais skaičiais, galima apibrėžti žmogaus charakterį, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ar koks vaidmuo jam yra skirtas šioje žemėje.