BŪRIMO SALONAS RUNA TRUMPAI

VEIKLOS PRADŽIA

Būrimo Salonas Runa atvėrė savo duris pirmiems klientams dar 2008 metais ir nuo tada žinia apie šį išskirtinį būrimo kortomis saloną sklinda vis plačiau. Kiekvienais metais salone lankosi vis daugiau žmonių iš visos Lietuvos.

BŪRIMAS SALONE

Salonas yra įsikūręs Šiaulių miesto centrinėje dalyje, šalia populiaraus pėsčiųjų bulvaro. Išsiburti atėję klientai lieka maloniai nustebinti jaukia salono aplinka bei malonia atmosfera ir daugelis grįžta pakartotiniems seansams.

BŪRIMAS INTERNETU

Salone taip pat galite išsiburti internetu gyvai per Skype. Jei gyvenate kitame mieste ar kitoje šalyje, Jūs galite lengvai šią paslaugą užsisakyti salono internetinėje svetainėje ir išsirinkti Jums patogų laiką bei dieną būrimo seansui.

0
PROFESIONALI BŪRĖJA
0
+
METŲ PATIRTIS
0
+
PATENKINTŲ KLIENTŲ

GALERIJA

ATSILIEPIMAI

null
Aš lankausi Runoje jau keleta metų, bet, išvykus gyventi į užsienį, teko ilgam laikui atidėti šį malonumą. Labai nudžiugau, kai sužinojau, kad pradėjo veikti paslauga internetu. Pasitikiu šita būrėja – ji niekada negąsdina, priešingai – visada sako, kad daug kas yra mano pačios valioje. Esu dėkinga būrėjai Onai, linkiu jai ir tolimesnės sėkmės.
AistėLondonas
Būrėja Ona ne tik, kad puikiai spėja ateitį, bet ir labai sugeba įsigilinti į žmonių tarpusavio santykius. Man patinka, kad spėjimai pildosi, o taip pat būrėjos pagarbus bendravimas su klientu. Seanso metu ji žmogų nuramina ar net prajuokina.
VigaileVilnius
Susitikimą su Jumis prisimenu su dideliu malonumu ir labai džiaugiuosi, kad pas Jus atėjau. Tiesą pasakius, ėjau smalsumo vedina, neturėdama nei daug kokių problemų ar klausimų, bet išgirsti tai ką pasakėte buvo labai pravartu.
RasaŠiauliai